info
عکس ایستگاه اتوبوس سپیر
category

ایستگاه اتوبوس سپیر محله امامزاده یحیی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سپیر

ایستگاه اتوبوس سپیر (ایستگاه اتوبوس) در محله امامزاده یحیی تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله امامزاده یحیی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر سپیر، خانه موزه شهید مدرس، چنار کهن‌سال تهران و بازار بزرگ رضا و همچنین حسینیه سادات اخوی، پاساژ امیر، حمام کشوریه و سلیمانیه، تولیدی کیف پدیده و مسجد شیخ تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سپیر تهران

در شهر تهران، محله امام زاده یحیی ، ایستگاه اتوبوس سپیر تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امیرکبیر، مصطفی خمینی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس سپیر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو ملت قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سپیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهارستان والفجر
  مصطفی خمینی، بین بهارستان و اعتمادیان
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه مولوی
  مصطفی خمینی، بین سعدی و احمدی
 • ایستگاه اتوبوس سعدی جنوبی هاشم آباد
  امام خمینی، ناصرخسرو، بین سوله بحران و پست
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی
  امام خمینی، ناصرخسرو، بین پست و دکتر مسعودخان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سپیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سپیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سپیر ندارد.
  neshan logo