info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ محله امیر دژبان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر دژبان تهران و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله امیر دژبان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع پیامبر اعظم (ص)، شهرداری منطقه 22، داروخانه دکتر هادی اسماعیلی، نانوایی بربری و کافه رستوران هست و نیست قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ تهران

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ تهران در شهر تهران، محله شهرک شهید باقری و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مظفر، بهارستان واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی باران را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ ندارد.
location استان تهران، تهران، مظفر، بهارستان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo