عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ (محله امیر دژبان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مظفر، بهارستان، بعد از گلستان هفتم

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ در محله امیر دژبان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر دژبان تهران و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله امیر دژبان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع پیامبر اعظم (ص)، شهرداری منطقه 22، داروخانه دکتر هادی اسماعیلی، نانوایی بربری و رستوران هست و نیست قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ در شهر تهران، محله شهرک شهید باقری و خیابان بهارستان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مظفر، بهارستان، بعد از گلستان هفتم واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی باران را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مظفر، بهارستان، بعد از گلستان هفتم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری منطقه ۲۲ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عرفان
  جوزانی
 • ایستگاه اتوبوس نگین
  خرم آباد
 • ایستگاه اتوبوس آسمان
  جوزانی، مظفر، بین هراز و هامون
 • ایستگاه اتوبوس مظفر
  مظفر، بین بوستان و گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه ۲۲ ندارد.
  neshan logo