info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای هاتف
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای هاتف اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای هاتف

ایستگاه اتوبوس ابتدای هاتف (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان هاتف واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان حضرت امیرالمومنین ع، موزه هنرهای اسلامی و مرکز خرید فاطمیون و همچنین پمپ بنزین هاتف، هتل آوین، سینما فرهنگیان، پیتزا ایساتیس و سرای سنتی هاتف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای هاتف اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای هاتف اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله یزد آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هاتف، بین طیب و نشاط واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای هاتف اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای هاتف اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای هاتف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  احمد آباد، بین فاضل و گلزار
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هشت بهشت
  هشت بهشت غربی، بین داورپناه و نشاط
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای هاتف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای هاتف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای هاتف ندارد.
  neshan logo