info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتداي هاتف
category

ایستگاه اتوبوس ابتداي هاتف (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتداي هاتف

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابتداي هاتف اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابتداي هاتف (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان هاتف واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان حضرت امیرالمومنین ع، موزه هنرهای اسلامی و مرکز خرید فاطمیون و همچنین هتل آوین، پمپ بنزین هاتف، سینما فرهنگیان، پیتزا ایساتیس و سرای سنتی هاتف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتداي هاتف

ایستگاه اتوبوس ابتداي هاتف یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در خیابان هاتف قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هاتف، بین طیب و حافظ واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتداي هاتف عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتداي هاتف و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتداي هاتف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  احمد آباد، بین فاضل و خواجه نظام الملک
 • ایستگاه اتوبوس ابتداي هشت بهشت
  هشت بهشت غربی، بین نشاط و داورپناه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتداي هاتف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتداي هاتف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتداي هاتف ندارد.
  neshan logo