info
عکس ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
category

ایستگاه اتوبوس هشت بهشت اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هشت بهشت

ایستگاه اتوبوس هشت بهشت (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان تونل شهید آقاخانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری ترنج و همچنین رستوران بزرگمهر، شرکت طراحی سایت عصرآسیا، حمل اثاثیه منزل تارازبار، هشت بهشت و دکتر زهرا صابری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هشت بهشت اصفهان

در شهر اصفهان، محله تل واسکان ، ایستگاه اتوبوس هشت بهشت اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس تونل شهید آقاخانی، بعد از بزرگمهر است. ایستگاه اتوبوس هشت بهشت اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس بزرگمهر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هشت بهشت اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هشت بهشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید زلالی
  ابوالحسن اصفهانی، بین جلالی و زلالی
 • ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد
  بزرگمهر، بین شهید قاسم حمیدی و امین
 • ایستگاه اتوبوس مسجد شجره
  شریف واقفی، بین داور و مهدی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
  حمزه اصفهانی جنوبی، بین کلاه مال و تخت جمشید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هشت بهشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هشت بهشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هشت بهشت ندارد.
  neshan logo