عکس ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس هشت بهشت (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بزرگمهر، تونل شهید آقاخانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس هشت بهشت اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس هشت بهشت (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان تونل شهید آقاخانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری ترنج و همچنین رستوران بزرگمهر، حمل اثاثیه منزل تارازبار، پت شاپ و کلینیک دامپزشکی کوآلا، هشت بهشت و دکتر زهرا صابری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هشت بهشت

در شهر اصفهان، خیابان تونل شهید آقاخانی، ایستگاه اتوبوس هشت بهشت قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگمهر، تونل شهید آقاخانی است. ایستگاه اتوبوس هشت بهشت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس بزرگمهر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هشت بهشت، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، بزرگمهر، تونل شهید آقاخانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هشت بهشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهيد زلالي
  ابوالحسن اصفهانی، بین جلالی و زلالی
 • ایستگاه اتوبوس ميدان احمد آباد
  بزرگمهر، بین شهید قاسم حمیدی و امین
 • ایستگاه اتوبوس مسجد شجره
  شریف واقفی، بین داور و مهدی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگيان
  حمزه اصفهانی جنوبی، بین کلاه مال و مریم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هشت بهشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هشت بهشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هشت بهشت ندارد.
  neshan logo