info
عکس خودپرداز بانک گردشگری
category

خودپرداز بانک گردشگری محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی خودپرداز بانک گردشگری

خودپرداز بانک گردشگری (خودپرداز) در محله آزاد شهر یزد و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از بیست و یک خودپرداز در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی طلا سازی افتخاری، سالن آمفی تئاتر حضرت رقیه (س)، تابلوسازی ایساتیس، ایستگاه اتوبوس میلاد نور و مرکز بهداشت آزادشهر قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک گردشگری واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک سپه
  بلوار آزادشهر، قائم مقام فراهانی، 22 آزادگان
 • خود پرداز غیر نقدی بانک ملی
  بلوار آزادشهر، بین میدان امیرکبیر و 35
 • عابر بانک سپه
  بلوار واعظ، آزادی، بین حضرت بتول 3 و 4
 • خودپرداز بانک دی
  بلوار واعظ، آزادی، بین حضرت بتول 6 و 8
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ملازاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک گردشگری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک گردشگری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک گردشگری ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار واعظ، جمهوری اسلامی، بین شماره 7 جمهوری اسلامی و شماره 9 جمهوری اسلامی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo