info
عکس نانوایی بربری
category

نانوایی بربری محله ولنجک، تهران

درباره‌ی نانوایی بربری

نانوایی بربری (نانوایی) در محله ولنجک تهران و خیابان گلستان یکم واقع شده است. این مکان یکی از سیزده نانوایی در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی رامتین و مرکز خرید ولنجک و همچنین پیتزا پرپروک ولنجک، رستوران دریا باز، خوابگاه کوی خواهران دانشگاه شهید بهشتی، بوستان گلریزان و باشگاه بدنسازی آرتا (بانوان) قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی بربری واقع شده‌اند:

 • نانوایی تافتون
  درکه، احمدپور
 • نانوایی محمدی
  دانشجو، باغ
 • سنگک سنتی باغ گیلاس
  دانشجو، باغ
 • نانوایی
  گلریزان، بین گل بهار و میدان محمد کریم پیرنیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سینا (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی بربری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی بربری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی بربری ندارد.
  neshan logo