info
عکس ایستگاه اتوبوس لاله زار
category

ایستگاه اتوبوس لاله زار محله فردوسی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لاله زار

ایستگاه اتوبوس لاله زار (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خزانه و موزه جواهرات ملی ایران و بازار بزرگ فردوسی و همچنین هتل مرکزی، آبمیوه بستنی بهار ترافیک، مجتمع تجاری پروانه، کفش نادر و رستوران بهاران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لاله زار تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس لاله زار تهران است که در محله فردوسی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جمهوری اسلامی، بین مسجد هدایت و لاله زار قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس لاله زار تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو فردوسی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس لاله زار تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لاله زار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان
  جمهوری اسلامی، میدان بهارستان
 • ایستگاه اتوبوس مترو امام
  خیام
 • ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی
  قرنی، علوی
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی
  امام خمینی، ناصرخسرو، بین پست و دکتر مسعودخان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لاله زار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لاله زار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لاله زار ندارد.
  neshan logo