info
عکس ایستگاه اتوبوس جانبازان
category

ایستگاه اتوبوس جانبازان محله شهرک قائم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جانبازان

ایستگاه اتوبوس جانبازان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک قائم اراک و خیابان دانش واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک قائم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین پارک قائم آل محمد، خودپرداز بانک قوامین، الکتریکی فردوسی، دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر مرکزی و ایستگاه اتوبوس شقایق 1 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جانبازان اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس جانبازان اراک است که در محله کوی امام حسین قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به قائم، دانش، بین جانبازان دوم و جانبازان یکم بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس جانبازان اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس بهنام قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جانبازان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشید
 • ایستگاه اتوبوس وحدت 1
  محسن قریشی، پژوهش
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هجرت
  شهید نعمت الله جعفری، بین رسالت 2 و میدان ایثار
 • ایستگاه اتوبوس پردیسان
  بزرگراه امام علی، عراقی، بین نیلوفر 5 و 6
 • ایستگاه اتوبوس میدان فراهان
  مشهد، جلیل راستگردانی، بین نیکچه فراهانی و سعادت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جانبازان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جانبازان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جانبازان ندارد.
  neshan logo