عکس شرکت تک گرس
category

شرکت تک گرس (محله توحید، قزوین)

ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان
5.0
1 رای
استان قزوین قزوین استان قزوین، قزوین، پادگان، آبان

موقعیت شرکت تک گرس در محله توحید قزوین را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در قزوین را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شرکت تک گرس (ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان) در محله توحید قزوین و خیابان آبان واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید رجایی و باریکو و همچنین رستوران عتیق، بانک رفاه کارگران، داروخانه دکتر صمیمی فر، کتابسرای مینوی خرد و سوپر مارکت مهرگان قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان قزوین، قزوین، پادگان، آبان

تلفن تماس: 09127831782

وب‌سایت رسمی: takgrass.com


سایر مراکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان که در محدوده شرکت تک گرس واقع شده‌اند:

 • آجر نماچین قزوین
  (5.0)
  بلوار آیت الله مدرس، عبدالله کریمی لویه
 • فروشگاه کاشی لوتوس
  (5.0)
  فلسطین، نرسیده به قاقازانی
 • فروشگاه کاشی و سرامیک صادقین (گلدیس)
  (5.0)
  بلوار آیت الله مدرس، بین بلوار عدل و هدایت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت تک گرس قزوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه فروشی مصالح ساختمانی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت تک گرس قزوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت تک گرس قزوین ندارد.