عکس مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید باهنر
مشاهده در نقشه نشان
category

مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید باهنر (محله امامزاده قاسم، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، باهنر، بین شفیعی و شیرازی

موقعیت مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید باهنر در محله امامزاده قاسم تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید باهنر (اداره و سازمان دولتی) در محله امامزاده قاسم تهران و خیابان باهنر واقع شده است. این اداره یکی از پنج اداره و سازمان دولتی در محله امامزاده قاسم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیماستان شهدای تجریش، خانه موزه سیمین دانشور و جلال آل احمد و پاساژ البرز و همچنین رستوران هانی، پارکینگ طبقاتی شهرداری، مدرسه اینورس، شهرداری منطقه 1 شهرستان شمیران و داروخانه رسولی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، باهنر، بین شفیعی و شیرازی


سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید باهنر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hooshang (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید باهنر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

نظرات کاربران در مورد مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید باهنر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    یکشنبه 13 شهریور ماه 1401

    عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید باهنر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید باهنر ندارد.
neshan logo