عکس پایگاه اداره امور شعب بانک ملی
category

پایگاه اداره امور شعب بانک ملی (محله کیانشهر جنوبی، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، فدائیان اسلام، بین آزادگان و امجدی

موقعیت پایگاه اداره امور شعب بانک ملی در محله کیانشهر جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه اداره امور شعب بانک ملی (مرکز واکسیناسیون) در محله کیانشهر جنوبی تهران و خیابان فدائیان اسلام واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خیمه ظفر، بانک ملی ایران اداره امور شعب جنوب تهران، ایستگاه پلیس راهنمایی، پارک آفتاب تابان و بنگاه تهران فلز قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، فدائیان اسلام، بین آزادگان و امجدی


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه اداره امور شعب بانک ملی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه اداره امور شعب بانک ملی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه اداره امور شعب بانک ملی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه اداره امور شعب بانک ملی تهران ندارد.