info
عکس ایستگاه اتوبوس حسینیعکس ایستگاه اتوبوس حسینی
category

ایستگاه اتوبوس حسینی محله سرآسیاب - مهرآباد، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حسینی

ایستگاه اتوبوس حسینی (ایستگاه اتوبوس) در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران و خیابان چهل و پنج متری زرند واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ولیعصر و همچنین گلخانه گلبس، کارواش خلیج فارس، باشگاه بدنسازی فرهاد فیتنس، فروشگاه تراک ماشین - چکش هیدرولیک و تعمیرگاه سیناد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس حسینی تهران، شهر تهران، محله سرآسیاب - مهرآباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس چهل و پنج متری زرند، بین صادقیان و حسینی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس حسینی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس گل یخ قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس حسینی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حسینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پادگان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، شمشیری
 • ایستگاه اتوبوس آفتاب
  معلم، بین آقایی و آشتیانی
 • ایستگاه اتوبوس بافان
  معلم، بعد از کرمانی
 • ایستگاه اتوبوس پایگاه یکم
  متوسلیان (فتح)، بعد از لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حسینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حسینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حسینی ندارد.
  neshan logo