info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل 1
category

ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل 1 محله کشتارگاه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل 1

ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله کشتارگاه اراک و خیابان شهدا واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله کشتارگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قدس و بازار روز کشتارگاه و همچنین فروشگاه هفت، آرایشگاه موکات، مسجد حضرت ابولفضل، فروشگاه پروتئین درسا مرغ جمالی و گل فروشی گل نرگس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل 1 اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل 1 اراک، شهر اراک، محله رنگرزها است. این ایستگاه اتوبوس در شهدا، بین جابری و عزیزی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل 1 اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس امید را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل 1 اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد ابوالفضل 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید امیری
  بلوار امام خمینی، آیت الله کاشانی، بین صادق و تختی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای قائم مقام
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین فروردین و افتخار
 • ایستگاه اتوبوس ظفرمند 1
  میرزا حسن آشتیانی، ظفرمند 2، فردوس 2، بین میدان فردوس 1 و مسعود 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل 1 ندارد.
  neshan logo