info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید دیالمه 5
category

ایستگاه اتوبوس شهید دیالمه 5 محله ده دی، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید دیالمه 5

ایستگاه اتوبوس شهید دیالمه 5 (ایستگاه اتوبوس) در محله ده دی مشهد و بلوار امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله ده دی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آریا و بازار خیابان جنت (ارگ قدیم) و همچنین بوستان باغ ملی، درمانگاه خیریه شبانه روزی حضرت ابوالفضل (ع)، برج مرمر، مهمانسرای جوادالائمه ارتش و بانک ملی شعبه مرکزی مشهد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید دیالمه 5 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید دیالمه 5 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله ده دی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 26 و 28 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید دیالمه 5 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سعدی قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس خان منش را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید دیالمه 5 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید دیالمه 5 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1
  بلوار ملک الشعرا بهار، شهید محمود تولایی، بین تولایی 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا
  ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه امام خمینی
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 36 و بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس
  چمران، بین بلوار مدرس و چمران 5/1
 • ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران
  چمران، پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 04 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید دیالمه 5 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 04 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید دیالمه 5 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید دیالمه 5 ندارد.
  neshan logo