info
عکس ایستگاه اتوبوس خبرنگاران
category

ایستگاه اتوبوس خبرنگاران محله جردن - پارک ملت، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خبرنگاران

ایستگاه اتوبوس خبرنگاران (ایستگاه اتوبوس) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار صفویه و همچنین سازمان مدیریت صنعتی، فود کورت جام جم، جام جم، کافه جام جم و درب جام جم سازمان صدا و سیما قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خبرنگاران تهران

ایستگاه اتوبوس خبرنگاران تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله جردن - پارک ملت پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس ولیعصر، بین روانپور و حنانه است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس خبرنگاران تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

جردن تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس خبرنگاران

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  زخم خورده از نشان
  جمعه 05 آبان ماه 1402

  ایستگاه شلوغی هستش هر روز صندلی ها نظافت بشه خیلی خوبه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خبرنگاران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه افشار پایانه جنوب
  پل پارک وی، اخگری، میدان اخگری
 • ایستگاه اتوبوس آفریقا
  بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار ولنجک
  پل پارک وی، اخگری، میدان اخگری
 • ایستگاه اتوبوس پایانه افشار تخلیه
  بزرگراه مدرس، پل پارک وی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 29 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خبرنگاران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 29 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خبرنگاران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خبرنگاران ندارد.
  neshan logo