info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه شاد آباد
category

ایستگاه اتوبوس سه راه شاد آباد محله شهرک امام خمینی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه شاد آباد

ایستگاه اتوبوس سه راه شاد آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک امام خمینی تهران و خیابان چهل و پنج متری زرند واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک امام خمینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خدمات بهمن موتور، رفیعی نیا کد 1044، طباخی بره سفید، کرکره برقی السا، سردخانه آریان گلاره و چلوکباب و جوجه کباب طراز یزدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه شاد آباد تهران

ایستگاه اتوبوس سه راه شاد آباد تهران در شهر تهران، محله شهرک امام خمینی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در چهل و پنج متری زرند، بعد از عزیزی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس سه راه شاد آباد تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ماهان قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه شاد آباد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه شاد آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ساسان
  چهل و پنج متری زرند، ارداقی، متوسلیان (فتح)
 • ایستگاه اتوبوس شیشه و گاز
  چهل و پنج متری زرند، بعد از عزیزی
 • ایستگاه اتوبوس اسوه
  شهیدان طارمی، بین تاک و اسوه
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه
  بزرگراه متوسلیان (فتح)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه شاد آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه شاد آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه شاد آباد ندارد.
  neshan logo