عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه جهان کودک
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه جهان کودک (محله ونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حقانی، نزدیک به تقاطع نلسون ماندلا

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه جهان کودک در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه جهان کودک (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و بزرگراه شهید حقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودک آب و آتش ، فانوس دریایی، موزه پول و گذر گردشگری آب و آتش و همچنین پست سریع بین المللی PDE ، پارکینگ آب و آتش، گل فروشی بهرام، کارگزاری بانک سامان و آژانس هواپیمایی ستاره ونک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه جهان کودک

ایستگاه اتوبوس چهارراه جهان کودک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ونک بزرگراه شهید حقانی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید حقانی، نزدیک به تقاطع نلسون ماندلا است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه جهان کودک عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سرویس دبیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه جهان کودک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حقانی، نزدیک به تقاطع نلسون ماندلا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه جهان کودک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حقانی
  بزرگراه شهید حقانی
 • ایستگاه اتوبوس ظفر
  نلسون ماندلا (جردن)، بین بنیسی و یزدان پناه
 • ایستگاه اتوبوس پل
  نلسون ماندلا، بین پالیزوانی و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه جهان کودک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه جهان کودک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه جهان کودک ندارد.
  neshan logo