info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع فرشته
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع فرشته محله خیابان دانشگاه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع فرشته

ایستگاه اتوبوس مجتمع فرشته (ایستگاه اتوبوس) در محله خیابان دانشگاه اراک و خیابان دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله خیابان دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و بازارچه مینی سیتی و همچنین بستنی فروشی نعمت، پارک، کترینگ چلو 7، نخل خرمشهر و کانون آگهی و تبلیغات فطرس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع فرشته اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع فرشته اراک، شهر اراک، محله مصطفی خمینی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس دانشگاه است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مجتمع فرشته اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس اکباتان قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع فرشته اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع فرشته واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سوم هپکو
  شهیدان رجایی، نرسیده به مبارزان
 • ایستگاه اتوبوس شیخ فضل اله 2
  پروفسور حسابی، شیخ فضل الله نوری
 • ایستگاه اتوبوس داودآبادی
  جواد الائمه، بین علی داودآبادی و عاشق حسینی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه
  بلوار قدس، کوی گلستان
 • ایستگاه اتوبوس بازرگانی
  بلوار قدس، بلوار خبرنگار، قیام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mehrdad (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع فرشته اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع فرشته در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع فرشته ندارد.
  neshan logo