info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای بیست متری
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای بیست متری محله افسریه شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای بیست متری

ایستگاه اتوبوس ابتدای بیست متری (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان بیست متری افسریه واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری صدف و همچنین فروشگاه کوهسنگی خرید ظروف دیزی سنگی، بستنی فالوده رضا، دفتر خدمات قضایی، پاساژ گلستان و آزمایشگاه دکتر سرخه ای قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای بیست متری تهران

در شهر تهران، محله افسریه شمالی ، ایستگاه اتوبوس ابتدای بیست متری تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای بیست متری تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای بیست متری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای بیست متری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی
  بزرگراه بسیج، رحیمی، بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت
  بزرگراه بسیج، توکلی - بیست و هفتم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین میراسماعیلي و اسدیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای بیست متری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای بیست متری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای بیست متری ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo