info
عکس آموزشگاه و سالن زیبایی جاذبه
category

آموزشگاه و سالن زیبایی جاذبه محله کوی نصر، تهران

سالن آرایش و زیبایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آموزشگاه و سالن زیبایی جاذبه

آموزشگاه و سالن زیبایی جاذبه (سالن آرایش و زیبایی) در محله کوی نصر تهران و خیابان فروزان فر واقع شده است. این سالن یکی از بیست و نه سالن آرایش و زیبایی در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نصر و همچنین کلینیک پرندگان سیمرغ، مدرن یدک گیشا، داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد، دفتر مشاوره بازاریابی حمیدرضا عظیمی و هات چیک قرار گرفته است.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده آموزشگاه و سالن زیبایی جاذبه واقع شده‌اند:

 • سالن زیبایی نگین گل
  بزرگراه شهید چمران، ملکوتی
 • سالن زیبایی ترنج
  بزرگراه شهید چمران، ملکوتی، شهرآرا، شانزدهم
 • سالن زیبایی مونا یزدانی شعبه گیشا
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین شهابی و حسینی
 • سالن زیبایی گل یاس
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، شهابی
 • آموزشگاه و موسسه‌ زیبایی مونا
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، شهابی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه و سالن زیبایی جاذبه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه و سالن زیبایی جاذبه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه و سالن زیبایی جاذبه ندارد.
  neshan logo