info
عکس مرکز سونی
category

مرکز سونی محله توحید، تهران

بازار و مرکز خرید
4.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز سونی

مرکز سونی (بازار و مرکز خرید) در محله توحید تهران و خیابان نجاری واقع شده است. این مجتمع یکی از دو بازار و مرکز خرید در محله توحید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دندانپزشکی دکتر کیپور و پاساژ آرنا و همچنین شرکت نونگار پردازش، درمانگاه شبانه‌روزی عمار، داروخانه عمار، باشگاه فجر تکین و تعمیرگاه تخصصی خودرو ناصر قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز سونی واقع شده‌اند:

 • بازار توحید
  (4.0)
  ستارخان، بین کوثر دوم و فرشته
 • پاساژ آرنا
  (2.6)
  ستارخان، شهرآرا، یکم
 • قسطیکو
  (4.4)
  سروش (یکم)، امراللهی، میثم غربی
 • مرکز خرید مفید
  (4.3)
  ستارخان، نبی پور، سروش (یکم)، بین ششم و زنجان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز سونی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز سونی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز سونی ندارد.
  neshan logo