info
عکس بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنرعکس بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر
category

بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر محله رنگرزها، اراک

بانک

درباره‌ی بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر

بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر (بانک) در محله رنگرزها اراک و بلوار قائم مقام فراهانی واقع شده است. این مکان یکی از هشت بانک در محله رنگرزها اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین بازی آبرنگ، بیمارستان قدس، موزه حسن پور و پاساژ ارشاد و همچنین نانوایی سنگک، طباخی بره ناقلا، نمایندگی کرمان موتور، نمایندگی آیفون تصویری اسدی و تعاونی مصرف شرکت هپکو قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر اراک

آدرس بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر اراک، شهر اراک، محله رنگرزها، است. شما می‌توانید با شماره تلفن بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر اراک 08634451332 تماس بگیرید و اطلاعات موردنیاز خود را به دست بیاورید. یکی از بانک‌های محله رنگرزها که مشتریان زیادی دارد، بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر اراک است. بانک‌های بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )، بانک ایران زمین و مدیریت شعب بانک ملت استان مرکزی هم در محدوده این بانک قرار دارند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر اراک برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. ایستگاه اتوبوس کرمانی، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر اراک قرار دارد.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. اگر برای انجام کاری به بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر اراک را در ادامه می‌بینید. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.
نظرات کاربران در مورد بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  راسخ
  جمعه 29 اسفند ماه 1399

  بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه باهنر اراک دارای خدمات مناسب به مشتریان، پرسنل حرفه ای


سایر بانک‌های که در محدوده بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر واقع شده‌اند:

 • بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )
  مشهد، بین لعلی و انقلاب 3
 • بانک ایران زمین
  بلوار امام خمینی، بین سعید رستگار و آیت الله سلطان
 • مدیریت شعب بانک ملت استان مرکزی
  بلوار امام خمینی، محسنی
 • بانک رفاه کارگران
  بلوار امام خمینی، وحید دستگردی
 • بانک ملت شعبه امیرکبیر
  بلوار امام خمینی، دو شهید
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ARASH (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه شهید باهنر ندارد.
  neshan logo