عکس تعاونی ۱7 (پیک صبا)
category

تعاونی ۱7 (پیک صبا) (محله باغ آذری، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران

موقعیت تعاونی ۱7 (پیک صبا) در محله باغ آذری تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

تعاونی ۱7 (پیک صبا) (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله باغ آذری تهران واقع شده است. این پایانه یکی از شش پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه مسافربری جنوب (ترمینال جنوب)، پارکینگ روباز ترمینال جنوب، مسجد ترمینال جنوب، مرکز مخابرات بعثت و شرکت مسافری محبان قم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو ترمينال جنوب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر تعاونی ۱7 (پیک صبا)


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران


سایر پایانه‌های که در محدوده تعاونی ۱7 (پیک صبا) واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بچه شاه عبدالعظیم حسنی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعاونی ۱7 (پیک صبا) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد تعاونی ۱7 (پیک صبا)

 • avatar
  Persian Gulf 🇮🇷 (شهریار سطح ۱۱) شنبه 16 بهمن ماه 1400

  یکی از قدیمی ترین شرکت های مسافربری با اتوبوس های فراوان و مختلف که به بیشتر شهرهای ایران سرویس می‌دهند 👍🌹👏

  2
 • avatar
  ﷽( ͡° ͜ʖ ͡°)⊙§tα℉αⓂ️ (شهریار سطح ۵) جمعه 09 مهر ماه 1400

  خیلی عالی

  1
 • avatar
  سید مهدی طباطبائی طراح (شهریار سطح ۹) چهارشنبه 22 دی ماه 1400

  شیفت کاری مختلف برخورد مختلف

  1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تعاونی ۱7 (پیک صبا) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعاونی ۱7 (پیک صبا) تهران ندارد.