عکس درمانگاه شبانه روزی کوروش
category

درمانگاه شبانه روزی کوروش (محله قلمستان، کرج)

درمانگاه
استان البرز کرج استان البرز، کرج، بلوار هفت تیر، بن بست گودرزی

موقعیت درمانگاه شبانه روزی کوروش در محله قلمستان کرج را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در کرج را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

درمانگاه شبانه روزی کوروش (درمانگاه) در محله قلمستان کرج و خیابان بن‌بست گودرزی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی مصباح و فتیر سنتی و همچنین مرکز تخصصی پایش طب کار البرز، بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه مصباح کرج، کدچورگی، فروشگاه ایساکو دلیران و خودپرداز پست بانک قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، بلوار هفت تیر، بن بست گودرزی

تلفن تماس: +982632800281


سایر درمانگاه‌های که در محدوده درمانگاه شبانه روزی کوروش واقع شده‌اند:

 • درمانگاه بهنام
  (3.0)
  بلوار هفت تیر، بین محمدی و غلامرضا کیانپور
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 06 شهریور ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درمانگاه شبانه روزی کوروش کرج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  درمانگاه کلینیک دارالشفاء مریضخانه

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 06 شهریور ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد درمانگاه شبانه روزی کوروش

  • avatar
   محمد (شهریار سطح ۶) یکشنبه 06 شهریور ماه 1401

   شبانه روزی بودنش عالیه

  • avatar
   فَرَوَهَر (شهریار سطح ۶) یکشنبه 22 فروردین ماه 1400

   درمانگاه شبانه روزی یکی از بهترین مکانهاست که در هر وقت شب خدای نکرده اگه مسائله پیش بیاد برا هرکس میتونه مراجعه کنه انجا.

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد درمانگاه شبانه روزی کوروش کرج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درمانگاه شبانه روزی کوروش کرج ندارد.