info
عکس ایستگاه اتوبوس استاد معین فیاض بخش
category

ایستگاه اتوبوس استاد معین فیاض بخش محله استاد معین، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس استاد معین فیاض بخش

ایستگاه اتوبوس استاد معین فیاض بخش (ایستگاه اتوبوس) در محله استاد معین تهران و خیابان استاد معین واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله استاد معین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی معین مال و معین مال و همچنین فروشگاه رفاه، کیا موتورز، نسکو کافه، تعمیرگاه تخصصی رنو امامی و ایساکو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو استاد معین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس استاد معین فیاض بخش تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس استاد معین فیاض بخش تهران، شهر تهران، محله استاد معین است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، استاد معین، بین میدان استاد معین و افشاری قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس استاد معین فیاض بخش تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو دکتر حبیب اله است. همچنین شما می‌توانید آژانس یاس استاد معین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده استاد معین فیاض بخش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  یادگار امام، هاشمی، بین حاج علی اکبر و محمودی
 • ایستگاه اتوبوس معراج
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس حبیب اللهی
  آزادی، بین حبیب زادگان و قدیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس استاد معین فیاض بخش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس استاد معین فیاض بخش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس استاد معین فیاض بخش ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، استاد معین، بین میدان استاد معین و افشاری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo