info
عکس ایستگاه اتوبوس مهر آباد 11
category

ایستگاه اتوبوس مهر آباد 11 محله شهرک مهر آباد، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهر آباد 11

ایستگاه اتوبوس مهر آباد 11 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهر آباد مشهد و خیابان مهرآباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهر آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه شبانه روزی دکتر حسین زاده، باشگاه بدنسازی و پاورلیفتینگ متین، آجیل سمایی، مطب دکتر شاه عالمی و کافی نت ضریح آفتاب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهر آباد 11 مشهد

ایستگاه اتوبوس مهر آباد 11 مشهد در شهر مشهد، محله شهرک مهر آباد و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 9 و مهرآباد 11 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مهر آباد 11 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی توربین قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهر آباد 11 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان میامی
  بلوار مفتح شرقی، بین میدان میامی و مفتح 11
 • ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 6 و کارگر راضی 8
 • ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، کارگر راضی 3
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 24 و مهرآباد 26
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 22 و مهرآباد 24
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهر آباد 11 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهر آباد 11 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهر آباد 11 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 9 و مهرآباد 11
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo