info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ونک پایانه آزادی
category

ایستگاه اتوبوس میدان ونک پایانه آزادی محله ونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ونک پایانه آزادی

ایستگاه اتوبوس میدان ونک پایانه آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان ملاصدرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید هاشمی نژاد و برج آسمان ونک و همچنین پاساژ ونک، حسابداران برتر - آموزشگاه حسابداری، چرم مشهد، ساندویچ هایدا و هتل و رستوران پردیس ناجا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ونک پایانه آزادی تهران

ایستگاه اتوبوس میدان ونک پایانه آزادی تهران در شهر تهران، محله ونک و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ملاصدرا، بین ونک و شاد است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان ونک پایانه آزادی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس آفریقا 110 را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان ونک پایانه آزادی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ونک پایانه آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پردیس
  ملاصدرا، شیرازی، بین سرهنگ شارمد و پردیس
 • ایستگاه اتوبوس میدان شیرازی
  ملاصدرا، شیرازی، نرسیده به حاضری
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری
  نلسون ماندلا (جردن)، بعد از پدیدار
 • ایستگاه اتوبوس خدامی
  بزرگراه کردستان، پل خدامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ونک پایانه آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ونک پایانه آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ونک پایانه آزادی ندارد.
  neshan logo