info
عکس سوپر مارکت
category

سوپر مارکت محله مهدی آباد، یزد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت

سوپر مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله مهدی آباد یزد و خیابان اشترزاده واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مهدی و همچنین فضای سبز، دندانپزشکی ارمان ، پیتزا شاتو، دبستان شهید گلدانساز و شرکت عالی عمارت یزد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت واقع شده‌اند:

 • هایپر نوتلا
  صحرا، معراج، بین عرفان و دهقان باغی
 • سوپر مارکت
  آیت الله کاشانی، حبیب گل، جهان پهلوان تختی، بین پنجم حجت و ارغوان
 • سوپرصدیقی
  بلوار امام جعفر صادق، اسلامیه، ششم اسلامیه
 • سوپر هفت تیر
  آیت الله کاشانی، 15 خرداد، جهان پهلوان تختی، بین چمران و هفتم حجت
 • سوپرمارکت
  صحرا، بین صحرا 9 و 11
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ملک (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ندارد.
  neshan logo