info
عکس بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا
category

بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا محله ابن سینا، یزد

درباره‌ی بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا

بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا (بانک) در محله ابن سینا یزد و بلوار ابن سینا واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از دو بانک در محله ابن سینا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید صدوقی و همچنین پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور، داروخانه دکتر حبیبی نیا، خودپرداز (بانک رفاه کارگران)، بیمارستان زنان کوثر و پارکینگ قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا یزد

بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله ابن سینا پیدا کنید. از بانک‌های خوب محله ابن سینا می‌توان به بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا یزد اشاره کرد. بانک‌های بانک مسکن، بانک تجارت و بانک شهر شعبه صفاییه هم در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا یزد برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا یزد قرار دارد، ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه است.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا یزد در ادامه برای شما قرار داده شده است. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا واقع شده‌اند:

 • بانک مسکن
  بلوار شهید قندی، بین شهید قندی 12 و 14
 • بانک تجارت
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، بلوار شهید قندی
 • بانک شهر شعبه صفاییه
  (5.0)
  بلوار شهید قندی، شهید قندی 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نام مستعار (اجباری) (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا ندارد.
  neshan logo