این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

category مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی امید شرق (محله تهران پارس، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، تیرانداز، بین 148 و 150

موقعیت مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی امید شرق در محله تهران پارس تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی امید شرق (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله تهران پارس تهران و خیابان تیرانداز واقع شده است. این مکان یکی از چهار بهداشت و درمان در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ سپید و همچنین ساندویچ پارس، رستوران شیلا، تالار قصر طلایی، کافه شکلات و آرایشگاه شاپور قرار گرفته است.


سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی امید شرق واقع شده‌اند:

 • شرکت دارو سازی پارس دارو
  (4.0)
  خوشوقت، برادران قانع(پروین)، بین 150 و صد و بیست و یکم
 • شرکت داروسازی ابوریحان
  (5.0)
  بزرگراه شهید دوران، تقاطع دماوند
 • آموزشگاه بهداشت اصناف پارس
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • پزشکی هسته ای آفتاب
  (4.0)
  میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس)
 • دفتر فروش طب باکس
  (5.0)
  دماوند، پروین
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط parhan_rrrr23 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 05 اردیبهشت ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی امید شرق تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی امید شرق

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 05 اردیبهشت ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی امید شرق تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی امید شرق تهران ندارد.