عکس ایستگاه اتوبوس املاک پارسه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس املاک پارسه (محله زیبادشت، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دهکده المپیک، تفرشی

موقعیت ایستگاه اتوبوس املاک پارسه در محله زیبادشت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس املاک پارسه (ایستگاه اتوبوس) در محله زیبادشت تهران و خیابان دهکده المپیک، تفرشی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله زیبادشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محل بازی کودکان و مرکز خرید گلستان و همچنین فروشگاه لوازم سوارکاری اشکان، کارگزاری تامین اجتماعی شماره 200، پویانو، داروخانه دکتر قره باغی و چاکوچ چیتگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس املاک پارسه

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس املاک پارسه است که در محله زیبادشت خیابان دهکده المپیک، تفرشی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک، تفرشی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس املاک پارسه عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس املاک پارسه، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دهکده المپیک، تفرشی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده املاک پارسه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان گلبانک
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، گلبانگ، بین زیبادشت و گلشاد سوم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صدرا 1
  حسن يزداني، نرسیده به جهاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس املاک پارسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس املاک پارسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس املاک پارسه ندارد.
  neshan logo