عکس ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، میدان جمهوری اسلامی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و میدان جمهوری اسلامی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر فنی ادیب و همچنین میدان جمهوری اسلامی (دروازه تهران)، مرکز خدمات ایرانسل، مخابرات شهید خرازی، ویدئو کلوپ حافظ و دکتر نسرین السادات دوامی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي

ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي در شهر اصفهان، محله مسجد سید و میدان جمهوری اسلامی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در میدان جمهوری اسلامی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی دوستی شقایق واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، میدان جمهوری اسلامی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ميدان جمهوري اسلامي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پايانه صمديه
  صمدیه-لباف، نرسیده به فاضل
 • ایستگاه اتوبوس ظهیر الاسلام
  ظهیر الاسلام
 • ایستگاه اتوبوس شهيد رداني پور
  ردانی پور، بین حکمت و آیت الله صادقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي ندارد.
  neshan logo