info
عکس فروشگاه موتور سیکلت
category

فروشگاه موتور سیکلت محله عسگریه، اصفهان

درباره‌ی فروشگاه موتور سیکلت

فروشگاه موتور سیکلت (فروشگاه) در محله عسگریه اصفهان و خیابان شریف واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه در محله عسگریه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان عسگریه و مرکز پخش رینگ اسپرت ایران و همچنین امامزاده شاه میر حمزه (ع)، فروشگاه تیزرو سیکلت، تهیه غذای سهراب، شرکت ارتفاع کاران اورست و بستنی مخصوص سروش قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه موتور سیکلت واقع شده‌اند:

 • فروشگاه دنیا (بیمکث)
  عطار نیشابوری، آیت الله شیرازی، بین میدان شهید فهمیده و سپهری
 • پگاه
  اوحدی، بین شمس و شیخ طوسی
 • فروشگاه سفره محمد
  سروش، آل خجند، صبا
 • فروشگاه اینترنتی کیمیاسافت
  عسگریه
 • میوه سرای زمانی
  مصلی، بین قیطا سوند و شهید اشجع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میثم قادری (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه موتور سیکلت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه موتور سیکلت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه موتور سیکلت ندارد.
  neshan logo