info
عکس کافه بستنی سانتوس
category

کافه بستنی سانتوس محله عباس آباد، اراک

بستنی و آبمیوه فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کافه بستنی سانتوس

کافه بستنی سانتوس (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله عباس آباد اراک و خیابان شهید بهشتی، حاج آقا صابر، بین عمار و بلورچی واقع شده است. این مکان یکی از یازده آبمیوه و بستنی در محله عباس آباد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و بازار تاریخی اراک و همچنین پاساژ اسلامی، مسجد حاج آقا صابر، مهمان پذیر توحید، پیتزا گیشا و داروخانه شبانه روزی مرکزی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده کافه بستنی سانتوس واقع شده‌اند:

 • بستنی آرنیک
  بلوار امام خمینی، بین الکه و گلها
 • بستنی گل نرگس
  خیابان شهید بهشتی، شفیعی، بین سپهر و دانش
 • بستنی حلی
  محسنی، خیابان شهید بهشتی
 • بستنی هلی
  محسنی، خیابان شهید بهشتی
 • آبمیوه و بستنی فروشی
  (3.0)
  خیابان شهید رجایی، بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید دانیال داودی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه بستنی سانتوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه بستنی سانتوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه بستنی سانتوس ندارد.
  neshan logo