info
عکس نوین ثبت
category

نوین ثبت محله خرمشاه، یزد

ارائه‌دهنده خدمات نرم‌افزاری

درباره‌ی نوین ثبت

نوین ثبت (ارائه‌دهنده خدمات نرم‌افزاری) در محله خرمشاه یزد و خیابان باهنر واقع شده است. این مکان یکی از دو خدمات نرم‌افزاری در محله خرمشاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یزد تخفیف و همچنین پیتزا فروتن، کباب بابا کوهی، شادی بستنی، ایران کارواش و طرح و پژوهش سهیل کویر قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات نرم‌افزاری که در محدوده نوین ثبت واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عباس باجلان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نوین ثبت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد نوین ثبت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نوین ثبت ندارد.
neshan logo