info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت
category

ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت محله کوی نصر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت

ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی نصر تهران و خیابان کوی نصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهر مشاغل کاربازیا، موزه مشاهیر برج میلاد و بام برج میلاد و همچنین پیتزا دهکده، فروشگاه هفت، فروشگاه ارگانیک زین سوی مزرعه(سبوس گیشا سابق)، نانوایی بربری و داروخانه فدرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت تهران است که در محله کوی نصر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین ملکی و احمدی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهرک آزمایش قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس نصر واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان سی و هفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کانال
  بزرگراه شهید چمران، کوی نصر، بین فاضل و دهم
 • ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله
  مرزداران
 • ایستگاه اتوبوس مرزداران
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • ایستگاه اتوبوس حکیم
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان سی و هفت ندارد.
  neshan logo