info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد قدس
category

ایستگاه اتوبوس مسجد قدس محله فرهنگ، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد قدس

ایستگاه اتوبوس مسجد قدس (ایستگاه اتوبوس) در محله فرهنگ رشت و خیابان آزادگان، نادر صفایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله فرهنگ رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سنجش و چهارفصل و همچنین رستوران بلوطی، دبیرستان ماندگار شهید بهشتی (شاهپور)، اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، هیئت ام ابیها رشت و ستاد مرکزی اسکان موقت فرهنگیان آموزش و پرورش ناحیه 2 رشت دبیرستان شهید بهشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد قدس رشت

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت، ایستگاه اتوبوس مسجد قدس رشت است که در محله فرهنگ قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در آزادگان، نادر صفایی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس مسجد قدس رشت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف رشت می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی نازآوران گیلان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد قدس رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا
  بلوار امام خمینی، بین حاج کوکبی و 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی
  بلوار رسالت
 • ایستگاه اتوبوس میدان حشمت
  حشمت، خیابان 17 شهریور، امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  امام خمینی، بین میدان دکتر حشمت و یاس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد قدس ندارد.
  neshan logo