info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه سیروس
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه سیروس محله بازار تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه سیروس

ایستگاه اتوبوس چهارراه سیروس (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تهران تهران و خیابان مصطفی خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر سپیر، موزه عمارت کاظمی و بازارچه عودلاجان و همچنین سرای ابریشم، شرکت فرش پایتخت، خانه موزه شهید دکتر چمران، مهمانپذیر نیکو و لوازم قنادی اکبری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه سیروس تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارراه سیروس تهران، شهر تهران، محله بازار تهران است. این ایستگاه اتوبوس در مصطفی خمینی، بین 15 خرداد و حمام سرپولک واقع شده است. ایستگاه اتوبوس چهارراه سیروس تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان قیام قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس حاجی عباسی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه سیروس تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه سیروس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آبشار
  ری، بین رزاق منش و بهرون
 • ایستگاه اتوبوس امین حضور
  ری، بین رزاق منش و شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس سعادت
  مولوی، بین دکتر افشار یکم و نیرو شادی
 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  قیام، بین بزازها و معتمد رضایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه سیروس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه سیروس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه سیروس ندارد.
  neshan logo