info
عکس ایستگاه اتوبوس انقلاب
category

ایستگاه اتوبوس انقلاب (محله خواجه نصیر - حقوقی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انقلاب

ایستگاه اتوبوس انقلاب (ایستگاه اتوبوس) در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران و خیابان رامیان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار ابن سینا و همچنین مجتمع فرهنگی مذهبی امام رضا (ع)، قرارگاه جهادی امام رضا (ع)، دیزی سرای حاج احمد شاکری، مجموعه ورزشی و استخر آوا ویژه آقایان و مسجد امام رضا (ع) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دروازه شميران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انقلاب تهران

در شهر تهران، محله خواجه نصیر - حقوقی ، ایستگاه اتوبوس انقلاب تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب اسلامی، نامجو، رامیان قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس انقلاب تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو امام حسين نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انقلاب تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انقلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میثاق
  شریعتی، بین میثاق پنجم و شهید محمد صالحی
 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس
  انقلاب اسلامی، شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  مدنی، قجاوند، نامجو، بین آلایی و کمالی اصل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انقلاب ندارد.
  neshan logo