info
عکس موزه سلطان آباد
category

موزه سلطان آباد محله بازار، اراک

درباره‌ی موزه سلطان آباد

موزه سلطان آباد (موزه) در محله بازار اراک و خیابان خوشنویسان واقع شده است. این مکان یکی از دو موزه در محله بازار اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حسن پور و بازار تاریخی اراک و همچنین بازار تاریخی اراک، رستوران و سفره خانه سنتی حجره، مجتمع آموزشی امام علی (ع)، چهار سوق و پاساژ سعادت قرار گرفته است.
سایر موزه‌ها که در محدوده موزه سلطان آباد واقع شده‌اند:

 • موزه آموزش و پرورش استان مرکزی
  محسنی، مرغیها
 • موزه حسن پور
  (4.0)
  بلوار امام خمینی، راسته بازار سرپوشیده، بین گذر سپهداری و گذر چهارسوق بازار
 • حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی)
  (4.4)
  خیابان شهید بهشتی، حاج آقا شمس، بین آیت الله امامی و تیکران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه سلطان آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه سلطان آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه سلطان آباد ندارد.
  neshan logo