info
عکس داروخانه شبانه روزی دکتر آخوند زاده
category

داروخانه شبانه روزی دکتر آخوند زاده محله حر، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه شبانه روزی دکتر آخوند زاده

داروخانه شبانه روزی دکتر آخوند زاده (داروخانه) در محله حر تهران و خیابان سعیدی واقع شده است. این مکان یکی از شش داروخانه در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران ساساری، پیتزا سیب 360، کبابی فرد اطلس، کرمان موتور و میدان پاستور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شبانه روزی دکتر آخوند زاده تهران

داروخانه شبانه روزی دکتر آخوند زاده تهران در شهر تهران، محله حر قرار دارد. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، سعیدی است.

داروخانه شبانه روزی دکتر آخوند زاده تهران یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله حر است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه وکیلی، داروخانه دکتر رز آل یاسین و داروخانه دکتر شمایل مددی هم در این محدوده قرار دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی است.

چطور به داروخانه شبانه روزی دکتر آخوند زاده تهران برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه شهرک ژاندارمری در نزدیکی داروخانه شبانه روزی دکتر آخوند زاده تهران قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو دانشگاه امام علی پیاده شوید.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شبانه روزی دکتر آخوند زاده تهران را برای شما قرار داده‌ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه شبانه روزی دکتر آخوند زاده واقع شده‌اند:

 • داروخانه وکیلی
  آزادی، بین نوفَلاح و جمالزاده
 • داروخانه دکتر رز آل یاسین
  معیری، بین نامی و کارگر
 • داروخانه دکتر شمایل مددی
  ولیعصر، لبافی نژاد، بین باقری پارسا و ابوریحان
 • داروخانه ابوریحان
  جمهوری اسلامی، ابوریحان، رازی
 • داروخانه مدیکال دکتر چلنگریان
  کارگر جنوبی، بین چهارم و لبافی نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ماف (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شبانه روزی دکتر آخوند زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شبانه روزی دکتر آخوند زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شبانه روزی دکتر آخوند زاده ندارد.
  neshan logo