info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشکده فیزیک
category

ایستگاه اتوبوس دانشکده فیزیک محله امیرآباد، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشکده فیزیک

ایستگاه اتوبوس دانشکده فیزیک (ایستگاه اتوبوس) در محله امیرآباد تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه تاریخ علوم پزشکی و همچنین کلینیک فوق تخصصی داخلی و کبد مسعود، مجتمع خوابگاهی کوی دانشگاه تهران، بوفه دانشکده فیزیک، سوپر مارکت کوی دانشگاه و مسجد النبی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بوستان گفتگو، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشکده فیزیک تهران

ایستگاه اتوبوس دانشکده فیزیک تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله امیرآباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در کارگر شمالی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس دانشکده فیزیک تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو بوستان گفتگو نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس نصر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشکده فیزیک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دانشکده فیزیک

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    amirmahdi_40
    جمعه 11 شهریور ماه 1401

    ایستگاه خوبیه اتبوس هاش سر وقت میان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشکده فیزیک واقع شده‌اند:

  • ایستگاه اتوبوس سه راه
    بزرگراه شهید چمران، کوی نصر، بین چهارم و ششم
  • ایستگاه اتوبوس تره بار
    بزرگراه حکیم، دهم، نهم
  • ایستگاه اتوبوس کوی نصر
    بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین یوسفی و ایزدی
  • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشکده فیزیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

    آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403
    کاربر گرامی،
    اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشکده فیزیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشکده فیزیک ندارد.
    neshan logo