info
عکس ایستگاه اتوبوس آفریقا
category

ایستگاه اتوبوس آفریقا (محله جردن - پارک ملت، تهران)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آفریقا

ایستگاه اتوبوس آفریقا (ایستگاه اتوبوس) در محله جردن - پارک ملت تهران و بزرگراه مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مدرن الهیه و همچنین کافه رستوران ویکولو، مرکز خرید الهیه، داروخانه شبانه روزی آفریقا، هلدینگ ثبت پارسه و میثم عطر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آفریقا تهران

ایستگاه اتوبوس آفریقا تهران در شهر تهران، محله جردن - پارک ملت و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه مدرس قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آفریقا تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین جردن تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آفریقا تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آفریقا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه افشار تخلیه
  بزرگراه مدرس، پل پارک وی
 • ایستگاه اتوبوس پارک وی
  ولیعصر، بین شهید قریشی و خاکزاد
 • ایستگاه اتوبوس خبرنگاران
  ولیعصر، بین روانپور و حنانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آفریقا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آفریقا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آفریقا ندارد.
  neshan logo