عکس ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس تخلیه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس تخلیه (محله تهرانپارس غربی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، زفرقندی (196 غربی)

موقعیت ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس تخلیه در محله تهرانپارس غربی را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان زفرقندی (196 غربی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس و پاساژ فجر و همچنین تامین اجتماعی شعبه 24، تالار شادکام، سونوگرافی دکتر مردانی، راد پروتئین و پیتزا کلاسیکو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس تخلیه

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس تخلیه در شهر تهران، محله تهرانپارس غربی و خیابان زفرقندی (196 غربی) قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، زفرقندی (196 غربی) قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس تخلیه عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس المهدی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس تخلیه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، زفرقندی (196 غربی)


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه سوم تهرانپارس تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دوم شرقی
  بزرگراه باقری، مطهری
 • ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم
  زین الدین، تقاطع بلوار خوشوقت
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سیدالشهداء
  بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین میرزازاده و سجده ای
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس تخلیه ندارد.
  neshan logo