info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه نیاورانعکس ایستگاه اتوبوس سه راه نیاوران
category

ایستگاه اتوبوس سه راه نیاوران محله امام زاده قاسم، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه نیاوران

ایستگاه اتوبوس سه راه نیاوران (ایستگاه اتوبوس) در محله امام زاده قاسم تهران و خیابان باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله امام زاده قاسم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان غدیر ، خانه موزه سیمین دانشور و جلال آل احمد و پاساژ شمیران و همچنین گیم کلاب Battle Lan، شومینه آوالون، تهران آزما، پارکینگ طبقاتی شهرداری و شهر گوشت ایرانیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه نیاوران تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سه راه نیاوران تهران است که در محله امام زاده قاسم قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در باهنر، بین مدرسه و نخعی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه نیاوران تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو تجریش است. همچنین شما می‌توانید آژانس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه نیاوران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه نیاوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه نیاوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه نیاوران ندارد.
neshan logo