info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد - برگشت
category

ایستگاه اتوبوس مسجد - برگشت (محله رجایی شهر (گوهردشت)، کرج)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد - برگشت

ایستگاه اتوبوس مسجد - برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج و خیابان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ عزیزی و همچنین مسجد جامع رجایی شهر، رستوران فرشته، فت علی، داروخانه شبانه روزی دکتر ناصری و نوول قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد - برگشت کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد - برگشت کرج، شهر کرج، محله رجایی شهر (گوهردشت) است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آزادی، بین هشتم فاز 1 و نهم فاز 1 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد - برگشت کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس ملاصدرا قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد - برگشت کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد - برگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ملکشاه
  بلوار مطهری، بین استقلال و شش متری مهدی
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  بلوار ملاصدرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد - برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد - برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد - برگشت ندارد.
  neshan logo