info
عکس مجتمع تجاری جمهوری
category

مجتمع تجاری جمهوری محله فاز دو، پرند

بازار و مرکز خرید
3.1
9 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری جمهوری

مجتمع تجاری جمهوری (بازار و مرکز خرید) در محله فاز دو شهر جدید پرند و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این مجتمع یکی از ده بازار و مرکز خرید در محله فاز دو شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ تیراژه و همچنین فست فود فنسی، املاک راسا ، پرند ، مسجد جامع و میدان استقلال قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به مجتمع تجاری جمهوری


سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری جمهوری واقع شده‌اند:

 • پاساژ ویدا
  بلوار سردار سلیمانی، عطار، بین عطار 4 و 6
 • تصفیه آب غرب
  (5.0)
  بلوار شهید چمران، ستاره، بین سرو 1 و چهار باغ گلستان
 • مجتمع ناصرین ۲
  (1.0)
  بلوار شهید چمران، بین شیخ بهایی و نور
 • مجتمع تجاری امام حسن پرند
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی، کوهستان، سرو 3
 • مرکزخریدایرانیان
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رویا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری جمهوری ندارد.
  neshan logo