info
عکس چکاب ترمز ۱۱۰
category

چکاب ترمز ۱۱۰ محله تهرانسر غربی، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی چکاب ترمز ۱۱۰

چکاب ترمز ۱۱۰ (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله تهرانسر غربی تهران و خیابان شاهد واقع شده است. این مکان یکی از هشتاد و هشت تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله تهرانسر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه تهرانسر، کلینیک دامپزشکی تهرانسر، مسجد جامع حضرت رسول اکرم (ص) تهرانسر، رستوران منان و آکواریوم امپراطور تهرانسر قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده چکاب ترمز ۱۱۰ واقع شده‌اند:

 • تعمیرگاه خودرو
  بلوار یاس، مروارید، بین نهم و یازدهم
 • مکانیکی ۴۰۷
  چهل متری عبیدی، سید مکارمی، عرفانی 11
 • تعمیرگاه مرکزی اطلس خودرو (کیاموتورز)
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، شانزدهم، چهارم
 • تعمیرگاه خودرو تهرانسر
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بعد از لشگری
 • تعمیرات تخصصی ecu و ریمپ ماوریکس
  بلوار یاس
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط «Raymon» (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی چکاب ترمز ۱۱۰ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد چکاب ترمز ۱۱۰ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه چکاب ترمز ۱۱۰ ندارد.
  neshan logo