info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی (محله فاطمی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی در محله فاطمی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله فاطمی تهران و خیابان کارگر واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شریعتی و همچنین مرکز قلب تهران، پایگاه بیمارستان قلب تهران، رستوران ارکیده، تهران پرداخت و دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی، شهر تهران، محله فاطمی خیابان کارگر است. این ایستگاه اتوبوس در کارگر شمالی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس قرار گرفته است. آژانس میهن تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه بیمارستان شریعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بلوار کشاورز، حجاب
 • ایستگاه اتوبوس آمار
  دکتر فاطمی، بین پروین اعتصامی و رهی معیری
 • ایستگاه اتوبوس موزه
  کارگر شمالی، بین ستاره و فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس جهان آرا
  بزرگراه شهید گمنام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی ندارد.
  neshan logo