info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی محله فاطمی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی

ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله فاطمی تهران و خیابان کارگر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز قلب تهران و همچنین رستوران ارکیده، تهران پرداخت، دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، دکتر حمیدالله افرآسیابیان و داتیس آسانسور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی تهران، شهر تهران، محله فاطمی است. این ایستگاه اتوبوس در کارگر قرار دارد. ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس قرار گرفته است. آژانس میهن تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه بیمارستان شریعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک
  دکتر فاطمی، حجاب
 • ایستگاه اتوبوس آمار
  دکتر فاطمی، بین پروین اعتصامی و رهی معیری
 • ایستگاه اتوبوس موزه
  کارگر شمالی، بین صدوقی و دکتر فاطمی
 • ایستگاه اتوبوس جهان آرا
  بزرگراه شهید گمنام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی ندارد.
  neshan logo