info
عکس ورودی مترو ایستگاه فرهنگسراعکس ورودی مترو ایستگاه فرهنگسراعکس ورودی مترو ایستگاه فرهنگسرا
category

ورودی مترو ایستگاه فرهنگسرا محله جوادیه - فرهنگ سرا، تهران

ورودی ایستگاه

درباره‌ی ورودی مترو ایستگاه فرهنگسرا

ورودی مترو ایستگاه فرهنگسرا (ورودی ایستگاه) در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران و خیابان دماوند، ناهیدی - جشنواره واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو فرهنگسرا، پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی جشنواره، مجموعه ورزشی جشنواره، شیرینی فروشی مترو فرهنگسرا و خودپرداز بانک پارسیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ورودی به ایستگاه مترو فرهنگسرا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد ورودی مترو ایستگاه فرهنگسرا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ح.ماه
  یکشنبه 06 اسفند ماه 1402

  بسیار شلوغه و آسانسور نداره

  1
 • avatar
  sedo
  شنبه 28 آبان ماه 1401

  یکی از شلوغ ترین و بی نظم ترین ورودی های مترو تهران،

  1
 • avatar
  جهادی
  سه شنبه 15 اسفند ماه 1402

  نظم تاکسی ها خوب بشه عالیه

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 01 مهر ماه 1402

  اگه کمی مدیریت و هماهنگی در ورودی ایستگاه بهتر بشه خوبه بد نیست در کل از هیچی بهتره


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 24 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ورودی مترو ایستگاه فرهنگسرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 24 تیر ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ورودی مترو ایستگاه فرهنگسرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ورودی مترو ایستگاه فرهنگسرا ندارد.
neshan logo